Skolebestyrelsen

Leif Reimond Johansen

Billede
Funktion: Formand
Adresse: Elmevej 19, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 48144415
Mobil: 24795682
Emailadresse: leif.johansen@mail.com

Bo Thorenfeldt Poulsen

Billede
Funktion: Næstformand
Adresse: Humlemarken 4, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 51548799
Mobil: 51548799
Emailadresse: thorenfeldt@poulsen.tdcadsl.dk

Trine Sofie Lausten

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Sjælsøparken 62, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Mobil: 29919902
Emailadresse: trine@lausten.dk

Henrik Hornbæk Hansen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Østervang 44, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 45932777
Mobil: 41862535
Emailadresse: henrik.hansen@tryg.dk

Michael Even Hansen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Sjælsø Alle 8, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Mobil: 28353100
Emailadresse: even.1970@gmail.com

Christina Annie Rune

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Kildebakken 20, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 29270024
Mobil: 29270024
Emailadresse: cam@c.dk

Finn Knudsen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Violvej 12, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 20870369
Mobil: 26830934
Emailadresse: finnknudsen@post.tele.dk

Mia Finnemann Schultz

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Kongevejen 20, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Mobil: 22715549
Emailadresse: miafinne@yahoo.dk

Anna Birgitte Recinella

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Hovedgaden 7
Postnr.: 3220  Tisvildeleje
Mobil: 21170578

Anders Bang-Petersen

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Kajerødgade 3 B
Postnr.: 3460  Birkerød
Mobil: 42255992
Emailadresse: abpe@alleroed.dk

Eva Vermehren

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Løngangsgade 33,st
Postnr.: 3400  Hillerød
Mobil: 22161399
Emailadresse: evavermehren@gmail.com

Vivi-Ann Selow Petersen

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Adjudantvænget 13
Postnr.: 3520  Farum
Mobil: 60858004
Emailadresse: vp@xnox.dk

Jens Sebastian Groenen Sanderhoff 06A

Billede
Funktion: Elevrepræsentant
Adresse: Blovstrød Byvej 18, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 20730770
Emailadresse: jens.sebastian.groenen.sanderhoff@skolekom.dk
Beskrivelse: Elevrepræsentant

Kasper Vinther Jørgensen 06B

Billede
Funktion: Elevrepræsentant
Adresse: Klintevej 4, 3450 Allerød
Postnr.: 3450  Allerød
Telefon: 31136862
Emailadresse: kasper.vinther.j@gmail.com